Kľúč

Ku zdraviu

Aktivuj v sebe nekonečnú liečivú silu a nechaj sa ňou viesť k dokonalému fyzickému a psychickému zdraviu.

5 x modulov

9 x video

1 x prac. zošit

3 x audio

4,5 hod.

Slovensky

Úvod

Do programu

Prehrať video

Chceš získať

Kľúč ku zdraviu?

Kľúč ku zdraviu

Keď nič

nefunguje

Je ťažké žiť plnohodnotný život, ak máš fyzické alebo psychické problémy.  Vtedy ťa choroba zamestnáva prakticky 24 hodín denne – fyzicky aj mentálne. Nedokážeš si užívať vzťahy a nemáš potrebnú energiu na zabezpečenie tvojho živobytia. Všetko akoby prestávalo dávať zmysel.

Ak sa spoznávaš v mojich riadkoch, si tu správne. Práve z tohto dôvodu som vytvorila online program “Kľúč ku zdraviu”, ktorý ťa vyvedie zo začarovaného kruhu chorôb k plnému zdraviu.

Objav kľúč

ku zdraviu

V programe sa zameriame na všetky tri hlavné piliere zdravia – myseľ, telo aj emócie. Osvojíš si nástroje a techniky, vďaka ktorým uchopíš svoj život pevne do vlastných rúk. Ten sa následne pohne novým, zdravým smerom a získa znova plnosť a celkom novú kvalitu.

Naučíš sa aktivovať v sebe nekonečnú liečivú silu. Silu, ktorá v tebe doteraz driemala a ktorú spoločne uvedieme opäť do života.  Či si sa od svojej cesty len na chvíľu odklonil/a, alebo sa dlhodobo točíš v jednom kruhu, v mnohých prípadoch stačí len objaviť príčinu a tvoj život sa opäť uberie správnym smerom. Ideme na to?

Kľúč ku zdraviu

Tento program

Je pre teba ak

…ani nemohol.

Totiž každá, aj tá najlepšia technika sa dá použiť nesprávne, čo spôsobí, že si cestu k zdraviu dokážme úplne zahatať.

Čo tým myslím?

Je rozdiel jesť zdravo, pretože mi chutí zdravé jedlo a je rozdiel jesť zdravo, lebo sa bojím, že ked nebudem zdravo jesť, ochoriem. 

Je rozdiel snažiť sa zastavovať negatívne myšlienky, pretože mi robia zle a je rozdiel zastaviť ich s láskou a pochopením pre svoju myseľ.

Je rozdiel prejaviť hnev a pritom sa hnevať na seba, že sa hnevám a je rozdiel prejaviť hnev s pochopením a láskou pre seba a druhého.

Je rozdiel ísť cvičiť, pretože som vyčerpaný a keďže si nemôžem dovoliť ochorieť, idem do fitka“nabrať silu” a je rozdiel cvičiť, pretože moje telo až vrní blahom, že mu dopriavam pohyb. 

Takýchto príkladov by som tu mohla uviesť tisíce. Každý z nás má svoju verziu, kde na to nejde správne, ZVYČAJNE TO ANI NEVIE a preto sa točí v začarovanom kruhu.

Preto sa v tomto programe nebudeme venovať len samotným technikám, ale hlavne TEBE a tvojim (pravdepodobne nevedomým) motívom.

Dostaneš do rúk nástroje, ktoré ťa na to nielenže nasmerujú, ale aj ti prakticky pomôžu uvoľniť akýkoľvek podvedomý blok, ktorý ti doteraz bránil vyzdravieť.

Takže...

…ak máš už dosť chodenia okolo horúcej kaše a si pripravený/á SKUTOČNE sa pustiť do práce,

….v tomto programe…..

…získaš prístup k sile, s ktorou nebudeš viac musieť nič robiť.

Budeš ju v sebe cítiť.

Ona ťa pozná najlepšie, ešte lepšie ako ty sám/a.

Bude konať za teba a  bude ťa neomylne viesť na ceste k trvalému zdraviu.

čo v tomto

programe Získaš

 • Zameriame sa na všetky tri základné piliere zdravia – myseľ, telo a emócie.
 • Ukážem ti krok za krokom ČO A AKO ROBÍM v čase, keď mám zdravotný problém. Prevediem ťa overenými technikami a nástrojmi, ktoré ťa povedú po celý život. Vďaka tomu sa už nebudeš musieť zbytočne točiť v kruhu a budeš sa môcť navrátiť k trvalému zdraviu.
 • Dozvieš sa 5 hlavných prekážok, ktoré ti stoja v ceste za vyliečením, aby si svojmu životu opäť navrátil/a stratenú iskru.
 • Spoznáš 3 kroky, kedy tvoje telo smeruje k chorobe – zistíš spôsoby, ktorými ti telo signalizuje, že sa niečo deje.
 • Naučíš sa “čítať” signály tela a spätne ich nasledovať k príčine, čím samotnú príčinu postupne uvoľníš.
 • Ak je už rozvinutá, budeš mať možnosť  zvrátiť súčasný stav a dáš si šancu na TRVALÉ vyliečenie.
 • Objavíš svoje podvedomé motívy a obmedzujúce presvedčenia, láskyplne ich uvoľníš a nahradíš novými, pozitívnymi, ktoré ťa budú viesť na ceste ku zdraviu.
 • Spoznáš tie časti seba, ktoré ti bránia v procese vyliečenia. Nadviažeš s nimi zdravú komunikáciu, a “dohodnete sa” na zdravej spolupráci.

Tieto nástroje ti budú fungovať v každej dôležitej oblasti a v každej náročnej situácii. V mnohých prípadoch získaš potrebné informácie, vedenie a riešenie svojho problému už doma. Ušetríš si tak čas, energiu a peniaze za neúčinné postupy a prostriedky.

Ako Program

pomohol Mne?

Ako viem, že ti môj program pomôže? Inšpiruj sa mojimi výsledkami:

 • zbavila som sa častých angín 2-3 x do roka.
 • pokazeného menisku.
 • migrén.
 • bolesti krčnej chrbtice.
 • znížila som svoju váhu.
 • našla som schopnosť podchytiť svoj zdravotný problém v jeho zárodku a celkovo sa dostala do stavu pevnejšieho zdravia.
IMG_1348

Priebeh

Programu

Online Program “Kľúč ku zdraviu” pozostáva z 5 modulov, v ktorých sa postupne naučíš, ako sa vymaniť z bezmocnosti aktivovaním svojej vnútornej sily. Vďaka tomu budeš môcť začať žiť život v plnom zdraví a radosti. Ten najlepší lekár je totiž v tvojom vnútri.

Tvoj čas je pre mňa vzácny, preto v programe nebudú žiadne zbytočné “omáčky”. Pôjdeme v ňom priamo do podstaty, cez vysvetlenie princípov zdravia, skutočné príbehy, až po praktické informácie, cvičenia, či riadené meditácie.

Tak čo?

Ideme na to?

Už o chvíľu budeš mať k dispozícii úžasné nástroje, ktoré budeš môcť využívať podľa svojej potreby až do konca života.

Urob si pohodlie a môžeme začať:)

Moduly

Programu

Program pozostáva z 5 modulov a 1 bonusového modulu. Pre blizšie informácie klikni na konkrétny modul a prečítaj si jeho obsah.

V tomto module:

 • zistíš, ako spolu súvisia myseľ, emócie a telo. Spoznáš tri stupne, ako telo smeruje ku chorobe.
 • objavíš 5 hlavných prekážok ktoré bránia tvojmu vyliečeniu.
 • zistíš, ako konkrétne sa v TVOJOM živote prejavujú a prečo ti bránia žiť v plnom zdraví.
 • naučíš sa ich rozpoznávať ešte predtým, ako sa v tebe rozvinie choroba.
 • prestaneš sa točiť v nikdy nekončiacom kruhu a strácať drahocenný čas.

PLUS:

PRACOVNÝ ZOŠIT: Spoznaj, ako sa v tebe prejavuje 5 prekážok ku zdraviu

V tomto module sa zameriame na MYSEĽ:

 • spoznáš svoje podvedomé motívy a koreňové presvedčenia, ktoré ti bránia vyliečiť sa.
 • zistíš, ako sa v dobrom úmysle, uvoľnením koreňových presvedčení môže vyvinúť náväzná trauma a naučíš sa uvoľniť ich bezpečne láskyplne tak, aby všetky časti tvojej bytosti boli s uvoľnením v súlade, podporovali ich a spolupracovali spolu.
 • spojíš sa so svojou SKUTOČNOU podstatou, ktorá nesie pravdu o tebe, tvojej sile a skutočnom potenciáli vyliečiť sa. Budeš sa tak môcť nechať viesť k dokonalému a plnému zdraviu.

PLUS:

AUDIO NAHRÁVKA:

1) Na objavenie a uvoľnenie podvedomých motívov a koreňových presvedčení

2) Riadená meditácia na aktiváciu nekonečnej liečivej sily.

V tomto module sa zameriame na tvoje EMÓCIE:

 • Spoznáš signály svojho tela, ktorými keď sa budeš riadiť pri AKOMKOĽVEK rozhodovaní, vždy sa rozhodneš správne. Aké by to bolo, ak by sa ti podarilo odstrániť jednu z hlavných neistôt v tvojom živote, ktorou je neistota, či si sa rozhodol/a správne? A najlepšie na tom je, že audio nahrávku na rozpoznanie signálov svojho tela stačí počuť len JEDEN JEDINÝ RAZ a budeš sa ňou môcť riadiť už navždy.
 • Štyri druhy vnímania – spoznaj, ako S TEBOU komunikuje tvoja duša.
 • Získaš prístup k tým častiam teba, ktoré na seba prevzali negatívne presvedčenia a stoja v ceste vyliečeniu a naplneniu tvojich snov. Zistíš, prečo to robia, čo tým sledujú, nadviažeš s nimi komunikáciu, spoznáš ich potreby a nastavíš si s nimi zdravú spoluprácu.

PLUS:

1) Riadená meditácia na spoznanie signálov tvojho tela

2) Video “Kľúč ku Zdraviu” – Práca s protichodnými silami v tvojom vnútri, ktoré ti bránia pohnúť sa v živote ďalej

V tomto module sa zameriame na TELO:

Jedna vec je ozdraviť našu dušu a myseľ. Ale čo naše telo? Telo prirodzene nasleduje naše ďalšie “2 nohy” s cieľom vzájomnej harmónie a tým aj celkového uzdravenia. Čo ale robiť v prípade, ak je príliš vyčerpané, vyhorené a už nevládze?

V tomto module sa dozvieš ako sa starať a čo dopriať telu, aby sa čo najrýchlejšie naštartovalo na ceste ku zdraviu.

Tento modul bude záverečným zhrnutím s možnosťou vzájomnej interakcie. Slúži ako Q&A okienko, v ktorom rada zodpoviem na všetky tvoje otázky ohľadom programu, ako aj tvojej osobnej skúsenosti s ním.

1. Uzavretá facebooková skupiny pre účastníkov programu.  Je dôležité vedieť, že v tom nie si sám/a. Facebooková skupina Kľúč k splneniu tvojho najväčšieho sna je naše bezpečné miesto, kde sa spoznáme a kde mi môžete klásť otázky,  vymieňať svoje skúsenosti a písať spätnú väzbu.

2. Zároveň získaš prístup k zvýhodneným cenám budúcich programov.

Ivana Medveďová - Online programy (1)

Ivana

Medveďová

Je to už vyše 20 rokov, čo sa zaujímam o oblasť liečenia a vnútorného sebarozvoja, no ako terapeutka som začala profesionálne vykonávať svoju profesiu pred 11 rokmi. Počas tejto doby prešlo mojimi rukami viac ako tisíc klientov. Svoju prácu by som za nič nevymenila. Je to práca ktorou žijem a dýcham. Viem, čo funguje a čo naopak nefunguje. Práve z tohto dôvodu som sa rozhodla posunúť svoje skúsenosti všetkým vám, ktorí to v tejto chvíli najviac potrebujete.

Kľúč ku zdraviu

Získaš za 297 €

Najčastejšie

Otázky

Stačí si ho zakúpiť a do mailu ti príde prístup ku všetkým modulom. Budeš si nimi môcť prechádzať vo vlastnom čase a vlastnou rýchlosťou.

Jednoznačne. Ako angličania hovoria: “better safe than sorry” – lepšie predísť problému, ako neskôr ľutovať –  je veľmi rozumné naučiť sa, ako predchádzať prípadným budúcim zdravotným tažkostiam.

Práve v tomto prípade to má obrovský význam. Ak ti doteraz nič nepomohlo, práve v tomto programe zistíš, kde si doteraz možno nevedomky robil/a chybu vo svojom prístupe k chorobe a liečeniu a budeš ju môcť veľmi ľahko a rýchlo napraviť a konečne sa pohnúť k fyzickému a psychickému uzdraveniu.

Ak čakáš, že program všetko zázračne urobí za teba, potom ti s láskou odporúčam nekupovať ho. Ale ak si skutočne pripravený/á začať sa venovať tomu, čo u teba nefunguje, potom sa priprav na to, že zázrak sa skutočne môže udiať:).

Zvládneš to, bez pochýb:). Schopnosti, sila a kapacita je v tebe, úlohou tohto programu je pripraviť ti k tomu podmienky a pomôcť odstrániť prekážky na tvojej ceste. Zvládneš to.

Áno. Som si na 100% istá, že keď ním celým prejdeš, objavíš v ňom veľa vecí, ktoré ti objasnia, prečo sa ti možno nepodarilo vyzdravieť a určite nastúpiš na cestu trvalého zdravia. Ak sa ti ale program z akékoľvek dôvodu nebude páčiť, stačí mi napísať a vrátim ti peniaze bez akýchkoľvek otázok.

Kľúč ku zdraviu

Získaš za 297 €

Zhrnutie

Programu