Cítite sa v živote zaseknutí? Zistite, ako sa znovu „naštartovať“. Prekvapí vás, ako zásadne sa zmenia vzťahy s ľuďmi vo vašom okolí.

Vnútorné zaseknutie a ako ho uvoľniť │ Ivana Medveďová, akreditovaná terapeutka programu Cesta

Ako uvoľniť zaseknutie?

Inšpiráciou pre dnešné video pre mňa bola nedávna terapia s klientkou, ktorá riešila problém „zaseknutia“. Možno je vám to povedomé – nedokážete ľuďom vo vašom živote z nejakého dôvodu povedať, čo máte skutočne na srdci, nie ste spokojní v práci, ale neviete sa odhodlať k zmene…

 

Vo videu hovorím o tom, čo to zaseknutie vlastne je, čo to znamená a na záver vám dám pár tipov k tomu, ako vyriešiť tie vaše.

Keďže v našom bežnom živote je veľa situácií, kedy nám v uvoľnenom a slobodnom správaní bránia tieto naše vnútorné strachy, pripravila som pre vás tiež praktický pracovný zošit, ktorý vás prevedie procesom zisťovania, kde sa zasekávate vy. Budete mať možnosť priblížiť sa k skutočnej príčine, prečo sa v určitej situácii správate spôsobom, ktorý vám nevyhovuje a uvoľniť ju.

Môžete ho používať opakovane, stačí si ho vytlačiť a vpisovať priamo do neho. Pracovný zošit Vnútorné zaseknutie a ako ho uvoľniť nájdete v Online knižnici. 

Sú aj vo vašom živote situácie, ktorými si neviete poradiť? Máte tip, ako ich riešite? Podeľte sa o ne v komentároch, možno práve váš tip pomôže niekomu, kto sa trápi niečím podobným.

0 komentárov