Cítite sa v živote zaseknutí? Zistite, ako sa znovu „naštartovať“. Prekvapí vás, ako zásadne sa zmenia vzťahy s ľuďmi vo vašom okolí.

Vnútorné zaseknutie a ako ho uvoľniť │ Ivana Medveďová, akreditovaná terapeutka programu Cesta

Ako uvoľniť zaseknutie?

Inšpiráciou pre dnešné video pre mňa bola nedávna terapia s klientkou, ktorá riešila problém „zaseknutia“. Možno je vám to povedomé – nedokážete ľuďom vo vašom živote z nejakého dôvodu povedať, čo máte skutočne na srdci, nie ste spokojní v práci, ale neviete sa odhodlať k zmene…

 

Vo videu hovorím o tom, čo to zaseknutie vlastne je, čo to znamená a na záver vám dám pár tipov k tomu, ako vyriešiť tie vaše.

Keďže v našom bežnom živote je veľa situácií, kedy nám v uvoľnenom a slobodnom správaní bránia tieto naše vnútorné strachy, pripravila som pre vás tiež praktický pracovný zošit, ktorý vás prevedie práve týmto procesom zisťovania, kde sa zasekávate vy. Budete mať možnosť priblížiť sa k skutočnej príčine, prečo sa v určitej situácii správate spôsobom, ktorý vám nevyhovuje a uvoľniť ju.

Môžete to používať opakovane, stačí si ho vytlačiť a vpisovať priamo do neho.

Automatické poslanie pracovného zošitu je momentálne nefukčné z dôvodu technických úprav na stránke. Ak oň máte záujem, napíšte mi a ja vám ho pošlem priamo na Váš mail. Ďakujem za pochopenie. 

Sú aj vo vašom živote situácie, ktorými si neviete poradiť? Máte tip, ako ich riešite? Podeľte sa o ne v komentároch, možno práve váš tip pomôže niekomu, kto sa trápi niečím podobným.

0 komentárov