Brandon Bays, americká autorka a expertka na liečbu mysle i tela. │ Ivana Medveďová, terapeutka Cesty
Brandon Bays vo svojej knihe popisuje nielen svoj úžasný príbeh, ale aj rozdáva praktické rady a umožňuje čitateľom zažiť ich vlastnú Cestu. │ Ivana Medveďová, terapeutka Cesty

O Brandon Bays

Brandon Bays je americká autorka motivačnej literatúry, liečiteľka mysle i tela. V súčasnosti patrí k najznámejším a najuznávanejším osobnostiam vo sfére alternatívnej liečby.

V roku 1992 jej podarilo prejsť neuveriteľne intenzívnym duševným procesom, vďaka ktorému jej behom necelých sedem týždňov z tela zmizol nádor o veľkosti basketbalovej lopty. Jej spirituálna cesta, v ktorej sa úplne poddala vedeniu “vyššej inteligencie” umožnila jej telu vyliečiť sa bez pomoci modernej medicíny.

Uvedomila si, že rovnaký samoliečebný potenciál sa skrýva v každom z nás. Samej seba sa pýtala – ako prepracovať svoj zážitok do metódy, ktorá by umožnila prežiť rovnaký proces ďalším ľuďom? Tak, aby mohli s nevídanou efektivitou vyriešiť svoje ťažké psychické i fyzické zdravotné problémy?

Po niekoľkých rokoch napokon vznikla Cesta ako špecifický, osvojiteľný, praktický a opakovateľný postup. Opiera sa nielen o poznatky a skúsenosti Brandon Bays, ale aj o prácu ďalších liečiteľov i odborníkov, ako sú napr. Deepak Chopra, Candace Pert alebo Bruce Lipton. Novovzniknutá metóda umožnila obrovskému množstvu ľudí prežiť zážitok, ktorý im v tom najlepšom zmysle slova obrátil život naruby.

Dnes je Cesta považovaná za jednu z najúčinnejších alternatívnych metód liečenia tela a mysle. Využíva sa už vo viac ako 40 krajinách sveta. V Holandsku je jedinou alternatívnou liečebnou metódou, ktorú prepláca zdravotná poisťovňa a v Izraeli sa s ňou pracuje aj vo vládnych kruhoch.

Viac o príbehu Brandon si môžete prečítať v jej knihe Cesta, ktorá je zároveň ideálnou vstupnou bránou k vášmu vlastnému zážitku s ňou.

Môže vás zaujímať

Sedenia robím v Banskej Bystrici a Brezne │ Ivana Medveďová, terapeutka Cesty

Ako prebieha sedenie

Porozprávam sa s vami o čomkoľvek, čo potrebujete a chcete prebrať. Vyhradíme si dostatok času na rozhovor o všetkom, čo vás sužuje a bez zbytočných odkladov nájdeme vhodný termín stretnutia.

Uprostred krás Ibizy som sa začala odrazu cítiť nešťastne. A to bol pre mňa obrovský impulz. │ Ivana Medveďová, terapeutka Cesty

Môj príbeh

Som terapeutka Cesty, pretože pomoc druhým považujem za svoje poslanie. A zároveň som taká, ako vy. Mám svoje strachy, bloky, bolesti – teraz však viem, ako na ne. Aj preto vám chcem pomáhať s tými vašimi.