Drahí priatelia, 

jedna z veľkých právd o živote hovorí, že podstatou života je zmena. Môj pracovný život bol uplynulých osem rokov pevne a nemenne spätý s Cestou, až do takej miery, že keby ste sa ma jedného slnečného dňa minuloročného júla spýtali, aké sú moje plány, bez zaváhania by som Vám odpovedala: “ Na Slovensku s Cestou, to čo je za otázka :)?“ 

A predsa sa toho istého krásneho dňa sa behom polhodiny môj život otočil o 180 stupňov.

Dovtedy som si myslela, že môj konečný sen o teple a mori  sa mi naplní možno v dôchodkovom veku. Aké bolo moje prekvapenie, keď sa to náhle stalo práve toho spomínaného dňa!

Ak som sa v Ceste naučila jednu vec, tak určite to, že je oveľa rozumnejšie ísť so zmenou, ako ísť proti nej. 

Ísť so zmenou nás vždy privedie k splneniu našich snov a brániť sa jej ich len odďaľuje. 


A tak počúvam môj vnútorný hlas a idem. Moja nasledujúca zastávka je opäť Španielsko, kde budem žiť a pracovať najbližších 8 mesiacov a veľmi sa už na to teším.

Pre Vás a pre záujemcov o Cestu to znamená, že Vám budem osobne k dispozícii ešte v mesiaci február.

Po tom čase to bude možné už len cez skype a za časového hľadiska pravdepodobne v obmedzenejšom režime. 


S Cestou na Slovensku na istý čas teda končím. So sebou si ju však beriem kamkoľvek pôjdem a tak ako Vás informujem o tejto zmene, ak nastane akákoľvek ďalšia, ktorá sa Vás ako mojich klientov alebo záujemcov bude týkať, určite Vás o tom budem informovať. 

A tak ak plánujete Vy alebo Vaši známi proces osobne u mňa, február je ešte Váš. Potom to už bude vecou dohody a využívania technologických možností.

Želám Vám krásne dni, ďakujem za Váš záujem a za to, že som veľa z Vás mala možnosť spoznať a verím sa, že spolu zostaneme počas všetkých zmien, ktoré nám život pripraví. 

Vaša Ivana