Mal som diagnostikovanú Crohnovu chorobu. Lekár ma nútil na operáciu s tým, že ak na ňu nepôjdem, zhorší sa to, lebo moje hodnoty CRP boli 250. Počas troch rokov sa to postupne zlepšovalo a teraz sú moje hodnoty 7,5, aké má hociktorý zdravý človek, aj môj brat. Lekár sa tomu čuduje a chce vedieť, čo som robil. Upravil som stravu, pijem čistú vodu a čaj a chodím na procesy Cesty. Ak sa chcete popýtať konkrétne, môžete mi napísať na môj mail (na požiadanie od sl. Medveďovej).“ 

Takúto výbornú správu som pred pár dňami obdržala od môjho klienta. Chodí ku mne tri roky a prvé procesy sme sa skutočne venovali hlavne Crohnovej chorobe. Osobne sa mi s jeho výsledkami pochválil na sedení pred dvoma dňami a toto sú jeho slová v písomnej forme.

Chcela som sa s touto informáciou podeliť aj s Vami, pretože mnohí z mojich klientov prichádzajú na Cestu práve so zdravotným problémom, častokrát považovaným za nevyliečiteľný. Crohnova choroba sa v klasickej medicíne tiež považuje za nevyliečiteľnú a predsa existujú prípady vyliečenia.

Niekto k zdraviu skutočne príde za dve a pol hodiny počas procesu. Je to možné a takých prípadov existuje nespočetné množstvo.

Pre iného je cesta k zdraviu cestou postupného zlepšovania, ako v prípade môjho klienta. Od začiatku bol otvorený liečeniu. Určite v ňom bola istá dávka nedočkavosti na rýchle vyliečenie, to je úplne pochopiteľné pre každého s nejakým zdravotným problémom. Ale nebolo to až do miery „ak sa nevyliečim presne v tomto momente, bolo to zbytočné.“

Verím, že jeho otvorenosť prispela k jeho vyliečniu. A verím, že táto správa dodá nádej a novú dávku energie na vyliečenie aj Vám.

Krásne dni plné zdravia Vám prajem

Ivana

P.S. Ak máte pocit, že by táto informácia mohla niekomu pomôcť, budem rada, ak ju budete zdieľať.