Môj klient s Crohnovou chorobou má výsledky ako zdravý človek

Crohnova choroba vyliečiť Terapia Cesta Ivana Medvedova

Mal som diagnostikovanú Crohnovu chorobu. Lekár ma nútil na operáciu s tým, že ak na ňu nepôjdem, zhorší sa to, lebo moje hodnoty CRP boli 250. Počas troch rokov sa to postupne zlepšovalo a teraz sú moje hodnoty 7,5, aké má hociktorý zdravý človek, aj môj brat. Lekár sa tomu čuduje a chce vedieť, čo som robil. Upravil som stravu, pijem čistú vodu a čaj a chodím na procesy Cesty. “

 

Takúto výbornú správu som pred pár dňami obdržala od môjho klienta. Chodí ku mne tri roky a prvé procesy sme sa skutočne venovali hlavne Crohnovej chorobe. Osobne sa mi s jeho výsledkami pochválil na sedení pred dvoma dňami a toto sú jeho slová v písomnej forme.

 

Chcela som sa s touto informáciou podeliť aj s Vami, pretože mnohí z mojich klientov prichádzajú na Cestu práve so zdravotným problémom, častokrát považovaným za nevyliečiteľný. Crohnova choroba sa v klasickej medicíne tiež považuje za nevyliečiteľnú a predsa existujú mnohé prípady vyliečenia.

 

Niekto k zdraviu skutočne príde za dve a pol hodiny počas procesu. Je to možné a takých prípadov existuje nespočetné množstvo.

 

Pre iného je cesta k zdraviu cestou postupného zlepšovania, ako v prípade môjho klienta. Od začiatku bol otvorený liečeniu. Určite v ňom bola istá dávka nedočkavosti, to je úplne pochopiteľné pre každého s nejakým zdravotným problémom. Ale nebolo to až do miery “ak sa nevyliečim presne v tomto momente, bolo to zbytočné.”

 

Verím, že jeho otvorenosť prispela k zlepšeniu jeho stavu. A verím, že táto správa dodá nádej a novú dávku energie na vyliečenie aj Vám.

 

Krásne dni plné zdravia Vám prajem

 

Ivana

 

P.S. Ak máte pocit, že by táto informácia mohla niekomu pomôcť, budem rada, ak ju budete zdieľať.

 

P.P.S.: Názov tohto článku som z pôvodného Môj klient sa vyliečil z Crohnovej choroby, vyliečiť sa môžete aj vy, upravila na súčasný na základe aktuálnej konzultácie s mojím klientom. Dôvodom bolo, že svoje súčasné výsledky veľmi rozumne neberie ako konečný stav, ale svoju cestu ku zdraviu vníma ako pokračujúci proces. V živote sa môže stať všeličo, stav sa môže zlepšiť aj zhoršiť a on považuje za svoju zodpovednosť pracovať na zlepšovaní svojho stavu aj naďalej.

Páčil sa ti

Článok?

Zdieľaj na Facebooku
Zdieľaj na Twitteri
Zdieľaj na LinkedIn
Zdieľaj na Pintereste

Pozri aj

Ďalšie