Inšpirujte sa – pozvánka

inšpirujte sa do podnikania

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row _builder_version=”3.0.73″][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.73″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” module_alignment=”left”]

Leto bolo nádherné, slnečné a ak si ho chcete predĺžiť, inšpirujte sa ponukou troch zaujímavých podujatí, ktoré zabezpečia, že naberiete nový vietor do plachiet: 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.0.73″][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.76″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” module_alignment=”left”]

1) Biznis brainstorming

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.0.73″][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.0.76″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” module_alignment=”left”]

Ak máte pocit, že ste vo svojom podnikaní narazili na niečo, s čím si neviete poradiť, brzdí Vás to a potrebujete sa naštartovať, príďte a inšpirujte sa na stretnutí Biznis brainstorming.

Tento nápad vznikol spontánne zo stretnutia s mojou veľmi dobrou kamarátkou a úspešnou podnikateľkou Katkou Mikulákovou, kedy sme si vzájomne pomáhali s oblasťami nášho podnikania, v ktorých sme sa nevedeli pohnúť.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image _builder_version=”3.5.1″ src=”https://ivanamedvedova.sk/wp-content/uploads/2017/09/Ideas.jpeg” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.76″ background_layout=”light” border_style=”solid” module_alignment=”left”]

Jeho výsledkom bol vývoj, ktorý u mňa stojí nielen za celým mojím plodným letom, ale odštartoval aj ďalšie náväzné aktivity a u Katky okrem iného spojazdnenie nových webových stránok jej podnikateľských a charitatívnych činnosti.

Príďte teda na prvé stretnutie a inšpirujte sa do vášho podnikania:

  • Keďže bude testovacie, je zdarma a maximálny počet sme stanovili na 5 účastníkov.
  • Stretnutie bude prebiehať formou brainstormingu a obmedzený počet účastníkov je preto, aby každý dostal priestor. Nápady budú prúdiť od účastníkov k Vám, pre Váš podnik a Vy tak isto budete zdrojom nápadov pre nich.
  • Bude sa konať v pondelok 9.10.2017 v Banskej Bystrici v kaviarni Pohoda od 9.00-11.00.

Prečo sme to dali na pracovný čas? Pretože podnikatelia častokrát svoje vzdelávanie a posun odsúvajú. Je to veľká chyba, investovanie do seba a nové kreatívne nápady do podnikania častokrát určujú, či podnik prežije alebo zanikne. 

Ak si teda uvedomujete hodnotu nápadov, príďte. Toto stretnutie Vás môže posunúť spôsobmi, z ktorých budete čerpať ešte veľmi dlho.

Pripomínam, že počet miest je obmedzený na 5 účastníkov, čím skôr sa teda prihlásite, tým väčšia šanca je, že sa na stretnutie dostanete. Prihlášky na Biznis Brainstorming u mňa na 0917 761 608 alebo Katky Mikulákovej na 0905 291 321.

 

 

2) Seminár intenzívna Cesta

 

[/et_pb_text][et_pb_image _builder_version=”3.5.1″ src=”https://ivanamedvedova.sk/wp-content/uploads/2017/09/INTENZIVNA-CESTA-SK-BANNER-1200×320-.jpg” url=”http://www.brandonbays.sk?aff_hash=8613985e90a1tr8yrc0c7c76d2″ /][et_pb_text _builder_version=”3.0.73″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” module_alignment=”left”]

 

Intenzívny zážitkový seminár, ktorý Vás naštartuje naozaj z hĺbky Vašej bytosti. Bude sa konať 13.-15.10.2017 v hoteli NH One v Bratislave.

Dostanete možnosť preniknúť k samotnej podstate Vášho bytia, odkiaľ prúdia všetky nápady, informácie a liečivá sila. Kto se seminár zažili, viete aký hlboko transformačný je. Po ňom už život neostáva taký, ako doteraz. Koná sa u nás len raz ročne, už tento október. Využite možnosť na celkové ozdravenie tela aj duše.

 

 

3) Konferencia Inspire 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.0.73″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” module_alignment=”left”]

Máte sny? Ciele? Túžby? Ako sa vám darí v ich napĺňaní?

Aj o tom bude 3. ročník Konferencie pre ženy INSPIRE v Banskej Bystrici. Celodenná akcia s prednáškami, workshopmi, vynikajúcimi spíkerkami.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image _builder_version=”3.5.1″ src=”https://ivanamedvedova.sk/wp-content/uploads/2017/09/konferencia-inspire-baner.jpg” url=”http://konferenciainspire.sk/program-a-prednasajuci/” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.73″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” module_alignment=”left”]

Koná sa 25. novembra a lístky sú v predaji už teraz. A do konca septembra za zvýhodnenú cenu 29 Eur. 

Viac o programe nájdete na www.KonferenciaInspire.sk.

Tešíme sa na vás

Ivana a Katarína

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Páčil sa ti

Článok?

Zdieľaj na Facebooku
Zdieľaj na Twitteri
Zdieľaj na LinkedIn
Zdieľaj na Pintereste

Pozri aj

Ďalšie