Naše ego je naša oddelená identita. Je to naše “Ja som”. Ako také spôsobuje pocit oddelenosti od zvyšku sveta, pocit nepochopenia a osamelosti.

Aj keď to môže byť na prvý pohľad nepochopiteľné, ego sa snaží dostať nás k jednote, akurát na to používa spôsoby, ktoré nám v konečnom dôsledku viac ubližujú, ako pomáhajú.

Vo štvrtok 19.4. si predstavíme druhú z trojice Enneagramu – Mysľové typy Pozorovateľ, Lojálny skeptik a Pôžitkár.

Povieme si, čo tieto typy prirodzene používajú, aby sa vyhli svojim najväčším strachom, po čom túžia najviac a akými spôsobmi sa to snažia dosiahnuť.

Objasníme si, aký vplyv majú tieto hry ega na ich vzťahy, ako sa prejavujú v práci a ako to ovplyvňuje ich zdravie.

Každý z nás má v sebe trochu zo všetkého. Aj keď nie sme primárne Mysľový typ, ego hry Mysľových typov hráme tiež a môžu nám objasniť veľa z nášho nevedomého fungovania.

Akonáhle sa niečo stane vedomým, akonáhle spoznáme, či nám to umožňuje dosahovať to, po čom túžime, dáva nám to možnosť voliť si, či ďalej pôjdeme starou cestou, alebo vyskúšame niečo nové.

Príďte si k nám spoznať túto triádu, pochopiť tak seba a svojich najbližších a dať si šancu začať žiť svoj život v slobode a naplnení.

Čas:

Dátum: 19. marec 2017 (štvrtok)
Čas: 17:30 – 19:30

Vstup:

– 3€ (členovia OZ HARMONIA)
– 6€ (nečlenovia)

Kde?

Benar
Nad plážou 33 (sídlisko Belveder)
Banská Bystrica

Benar

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.